Zelený koberec BePureHome RAVEL délka 200cm (800199-P)


O PRODUKTU

Designový koberec RAVEL od holandského výrobce stylového nábytku BePureHome je právě tím, co potřebujete do svého interiéru. Tento moderní kousek je tvořen z 80% viskózou a 20% bavlnou a dokonale se hodí do jakéhokoliv moderního prostoru.

Je ideální pod kulaté jídelní či konferenční stoly a stolky a zaručeně vnese do místnosti pohodu a příjemnou atmosféru. A nejlepší na tom všem? Tento šedavě zelený odstín koberce je jemný, ale teplý, takže se nebudete cítit jako na ladovcovém poli, ale zároveň se bude skvěle vyjímat u Vašeho nábytku.

Takže pokud hledáte něco, co dokáže zútulnit Vaše obydlí a zároveň Vám dává svobodu v dekoraci pokoje, je koberec BePureHome RAVEL tou pravou volbou.

Koberec BePureHome RAVEL

S ČÍM LADIT

Díky svému modernímu vzhledu lze koberec RAVEL jednoduše zakomponovat do jakéhokoliv moderního prostoru, nicméně neztratí se ani v klasických a jiných místnostech s nádechem retra či moderního stylu.

Zaručeně se hodí pod konferenční stolek k pohovce do obývacího pokoje, k posteli do ložnice či do dětského pokoje. Díky své příjemně světlé barvě lze zakomponovat jak do světlých, tak i tmavých interiérů.

KLADY A ZÁPORY

Klady:

  • Moderní design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Příjemný na dotek

Zápory:

  • Nutno vysávat

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál: 80% viskóza, 20% bavlna

Rozměry: Ø 200 cm

Barva: světlá pistáciová

Koberec BePureHome RAVEL

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nevyžaduje

Péče:

Pravidelně vysávat bez kartáče. V případě skvrn vyčistit vlhkým hadříkem. Nepoužívat chemikálie.

Koberec BePureHome RAVEL