Zelená rozkládací rohová pohovka Windsor & Co Deneb 315 cm – levá strana


Zelená rozkládací rohová pohovka Windsor & Co Deneb 315 cm – levá strana

Designová pohovka pro relaxaci a klid

Řekněte své ANO designové pohovce Deneb od značky Windsor & Co. Díky příjemnému látkovému čalounění a atraktivnímu prošívání je pohovka ideálním místem pro odpočinek a posezení s rodinou či přáteli. Vysoká odolnost použité látky tak posouvá pohovku Deneb o úroveň výš a své využití najde také v komerčních prostorech jako jsou hotelové lobby apod.

Rozkládací pohovka s širokým lůžkem na spaní

Pokud se vaše návštěva rozhodne nečekaně zůstat přes noc, z pohovky v pár jednoduchých krocích získáte prostorné lůžko na spaní. Deneb je k dostání i v provedení s úložným prostorem pro povlečení a polštáře.

Barevné provedení podle vašeho vkusu

Pohovka Deneb je k dostání v několika různých barevných provedeních. Vyberte si tu svou a učiňte tak svůj moderní obývací prostor oázou relaxace a klidu.

Zajímavý nápad pro obývací pokoj

Zelená rozkládací rohová pohovka Windsor & Co Deneb 315 cm – levá strana je skvělým nápadem pro vaši obývací část. Pohovku můžete umístit do rohu místnosti a vytvořit tak útulný koutek pro odpočinek a relaxaci.

Zajímavě můžete pohovku kombinovat s doplňky v odstínech zelena nebo hnědá. Na stůl pak doporučujeme položit květinu nebo zajímavou lampičku a vytvořit tak harmonickou atmosféru.

Koupě bez starostí

Při koupi pohovky Deneb od značky Windsor & Co nebudete mít žádné starosti, protože má 5letou záruku. Látkový potah je snadno omyvatelný a pohovka je velmi odolná, takže vám bude sloužit mnoho let bez problémů.

Závěr

Zelená rozkládací rohová pohovka Windsor & Co Deneb 315 cm – levá strana je skvělým investičním krokem pro váš obývací pokoj. Je pohodlná, praktická, odolná a její design je velmi moderní. Vyberte si svou oblíbenou barvu a užívejte si relaxace na této skvělé pohovce.