Zelená kovová jídelní židle DAN-FORM Loop s výpletem: moderní elegance pro váš interiér

Jídelní židle Loop značky DAN-FORM je vynikajícím příkladem moderní elegance a stylu, který může přinést do vašeho interiéru. Tato židle je tvořena kovovým rámem a atraktivním výpletem, který najdete jak v sedáku, tak v opěradle. Pro tento výplet bylo použito papírové vlákno, které je v dánském designu velice oblíbené.

Atraktivní výplet s papírovým vláknem

Papírové vlákno, které bylo použito na ručně tvořeném výpletu v této jídelní židli, je nejen krásné, ale také velmi odolné a trvanlivé. Jeho vzhled je velmi atraktivní, což z něj dělá perfektní volbu pro designové kusy nábytku.

Nádherný kovový rám

Kovový rám, který je stabilní a pevný, je dokonalým kontrastem k výpletu a dodává židli hodně osobnosti. Tento rám může být dokonale uspořádán do jemných, elegantních linií, což vytváří dokonalý vzhled židle.

Elegantní jednoduché linie a jednobarevné provedení

Jídelní židle Loop je navržena s elegancí v každém jednotlivém detailu. Jeho jednoduché linie jsou krásné, ale zároveň i funkční. Celkový vzhled židle je navržen tak, aby byla na první pohled vidět, a to její jednoduchostí a dokonalým provedením.

Perfektní do vaší kuchyně

Pokud hledáte židli, která bude nejen velmi pohodlná, ale také se bude krásně hodit do vašeho interiéru, pak je jídelní židle Loop od značky DAN-FORM tou pravou volbou. Přinese do vaší kuchyně či jídelny styl a elegance.

Prostorově úsporná a lehká

Židle je velmi prostorově úsporná, takže dokonale zapadne do menších prostor a bude skvěle vypadat v moderních interiérech. Díky svým vlastnostem je velmi lehká, takže ji bude snadné přemisťovat, které jsou výborné vlastnosti pro ty, kteří se chtějí v interiéru často přeutvářet.

Série Loop vám nabízí víc

V sérii Loop od značky DAN-FORM najdete také prostorné křeslo, které perfektně doplňuje tuto jídelní židli. Společně budou vypadat velmi pěkně v propojených obývacích pokojích a kuchyních.

Jednoduchý a elegantní nábytek pro váš interiér

Jídelní židle Loop je skvělým příkladem jednoduchého, ale elegantního nábytku, který dodá vašemu interiéru velké množství stylu a osobnosti. Proto pokud hledáte židli, která bude dodávat vašemu interiéru ucelenost a jedinečnost, pak je jídelní židle Loop jednoznačně tou pravou volbou pro vás.

Zde si můžete zakoupit tuto krásnou židli!

Zelená kovová jídelní židle DAN-FORM Loop s výpletem

Zelená kovová jídelní židle DAN-FORM Loop s výpletem

Zelená kovová jídelní židle DAN-FORM Loop s výpletem

Zelená kovová jídelní židle DAN-FORM Loop s výpletem

Zelená kovová jídelní židle DAN-FORM Loop s výpletem

Zelená kovová jídelní židle DAN-FORM Loop s výpletem

Vyberte si barvu, která vám sedí

Jídelní židle Loop je k dispozici v několika různých barvách, takže si můžete vybrat takovou, která bude nejlé