Závěsný háček Wenko Hook Boy Light ve stříbrné barvě!

Trápí vás nedostatek místa v koupelně a nejste velcí kamarádi s vrtačkou? To si praktické závěsné háčky na dveře od značky Wenko zamilujete. Stačí zaháknout a je to.

Vlastnosti závěsného háčku Wenko Hook Boy Light

  • Barva: stříbrná
  • Design: hodí se do moderní i klasické koupelny
  • Velikost: 5,5 x 22 x 16,5 cm
  • Maximální nosnost: 10 kg
  • Odkaz k nákupu: Wenko Hook Boy Light

Závěsný háček Wenko Hook Boy Light patří mezi ty univerzální a šikovné pomocníky, které oceníte v každé místnosti. Je k dispozici ve stříbrné barvě, která se hodí do většiny interiérů. Tento praktický doplněk se hodí především do lázně, kde připevníte na jeho bezpečně podržený okraj ručník, župan, nebo dokonce několik ručníků dohromady.

Kromě toho můžete podobné háčky použít i pro zavěšení košil, halenek, kabátů, nebo dokonce i hodinek nebo šperků.

Wenko Hook Boy Light se skládá z kovového rámu a plastového háku. Kvalitní konstrukce drží na místě spotřebiče o maximální váze deseti kilogramů. Zároveň je to ale dost lehký materiál, takže držák nezatíží dveře příliš vysokou hmotností.

Montáž závěsného háčku Wenko Hook Boy Light je naprosto jednoduchá. Bez použití vrtačky osadíte hák na dveře a tím neztratíte ani milimetr volné plochy. Na rozdíl od řady podobných háků si také můžete být jisti, že dveře nezničíte vrtáním nebo vložením šroubů.

Použití závěsného háčku Wenko Hook Boy Light

Závěsné háčky jsou v každé domácnosti nezbytné. Zahákněte si na Wenko Hook Boy Light a ponechte volné stěny. Nemusíte řešit zbytečné vrtání do kachlí, obkladů nebo jiných míst. Použijete jej i v kanceláři nebo v garáži na zavěšení batohů, kabelek nebo různých druhů nástrojů. Snažte se využít všech možností, které vám tento nenápadný pomocník nabízí.

Závěsný háček Wenko Hook Boy Light ve stříbrné barvě je tedy nejen praktickým řešení vašich rodinných potřeb, ale také jednoduchou estetickou ozdobou vašeho pokoje nebo vaší koupelny. Objednejte si tento praktický doplněk a užijte si více prostoru v každé místnosti v domácnosti.

Závěsný háček Wenko Hook Boy Light