Stojan na květiny BLOOME od Prosperplast – elegantní spojení šedi a černé ve výšce 80,5 cm

Stojan na květiny BLOOME od Prosperplast je vrcholným produktem pro milovníky rostlin, kteří chtějí podtrhnout elegantní a minimalistický styl svého domova. To vše se zázemím plastového stojanu o výšce 80,5 cm, který se snadno postaví a jeho stabilní konstrukci vás nezklame.

Jednoduchost, minimalismus a přirozenost

Stojan na květiny BLOOME přijde nemontovaný a jednoduchá montáž vám nezabere více, než pár minut. Jeho šedá barva v kombinaci s elegantním černým provedením květináčů v imitaci betonu zapůsobí na vaši okolí. Květináče jsou součástí balení a pojmou tři rostliny různých velikostí. Každý z květináčů je umístěn v jiné výšce, což dodá vaší zahradě či domu nezaměnitelný ráz!

Stabilní a odolný

Plastový stojan a květináče jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje trvanlivost a pevnost. Pokud vám vadí velké rostliny, které začnou plandat a ohýbat květináče, tento stojan na květiny je tou správnou volbou. Jeho vynikající stabilita a pevnost zajistí vašim rostlinám dlouhé období bez plandání.

Vhodný na vnitřní i venkovní použití

Díky voděodolnému materiálu je tento stojan na květiny BLOOME vhodný pro použití jak v interiéru, tak i na verandě či terase. Vaše rostliny tak budou krásně vynikat na každém místě, kam je umístíte.

Udělejte si příjemnou atmosféru ve svém bytě a vsaďte na výjimečné a praktické řešení pro vaše rostliny. Kupte si dnes stojan na květiny BLOOME od Prosperplast a vychutnejte si jeho eleganci a robustnost!

Zjistit více o produktu

Stojan na květiny BLOOME
Květináče v matném provedení
Květináče v imitaci betonu