Praktická 3dílná sada plastových dóz s objemy 0,3/0,6/1,2 litru

Když hledáte pouzdro na jídlo, které bude dobře sloužit vám a vaší rodině, může být těžké najít dostupný produkt, který splňuje všechny vaše potřeby. Ale nyní můžete získat praktickou 3dílnou sadu plastových dóz, která vám umožní přinést si vaše oblíbené pokrmy s sebou, když jste mimo dům.

Vyrobeny z kvalitního plastu

Tato sada dóz je vyrobena z kvalitního plastu, což vám poskytne záruku, že vaše pokrmy budou bezpečné a čerstvé. Nejen, že se toto pouzdro snadno čistí, ale také je odolné proti pádu, takže vaše jídlo bude stále v bezpečí.

Víčka pro vaše pohodlí

Každá dóza této sady je uzavřena barevným plastovým víčkem, což umožní snadné otevírání a uzavírání. Tento design chrání vaše jídlo před vylitím a usnadňuje vám přepravu.

Různé velikosti pro různé účely

Tato sada obsahuje tři velikosti dóz s objemy 0,3l, 0,6l a 1,2l. Skvělé na připravenou snídani nebo oběd, pro delší výlety a cesty nebo do zaměstnání, toto pouzdro vám umožní zajistit si jídlo kdekoliv, kam jdete. Ale nemusíte se zde zastavit, tyto dózy jsou skvělé také pro úklid domácnosti, umístění kosmetických potřeb, šperků a dalších drobností, které si můžete ukládat, když je nepotřebujete.

Kde si je můžete pořídit?

Pokud se tato sada zdá být pro vás tou správnou, můžete si ji pořídit na stránkách Esrom.cz. Tento jedinečný produkt našli lidé po celém světě, a dnes je k dispozici i u vás. Nákup této 3dílné sady plastových dóz je bez problémů a výhodný, když si ji objednáte online z domova a přímo vám bude doručena.

Tak neváhejte a pořiďte si 3dílnou sadu plastových dóz na Esrom.cz.

Praktická 3dílná sada plastových dóz

Sada obsahuje:

  • 1x dóza – objem 300 ml
  • 1x dóza – objem 600 ml
  • 1x dóza – objem 1,2 l

Využijte komfort a funkčnost této praktické sady, ať už se vydáváte kamkoliv.