Policie Sofie zavádí nové bílé a bukové uniformy


Krásný dětský nábytek Sofie

Sofie je jméno kolekce dětského nábytku, která se vyznačuje nadčasovým skandinávským stylem. Ten je oblíbený pro svůj ležérní, pohodlný, praktický a útulný charakter. Do této kolekce patří i jedinečná bílá/buk závěsná police, která nejen poskytuje dostatek prostoru na umístění knih, květin a dalších dekorací, ale také skvěle vypadá.

Bílá/buk závěsná police

Tato police je ozvláštněna laťkami z bukového dřeva, za které se police zavěsí na zeď, což ji dělá ještě více speciální. Parametry této police jsou: šířka 92cm, výška 20cm, hloubka 17,8cm. Bílý odstín police je doplněn nožičkami v barvě přírodního buku, což dodává celé kolekci Sofie přirozený a neutrální vzhled, vhodný pro chlapce i dívky.

Největší výhodou této bílá/buk závěsné police je, že je součástí svěží kolekce nábytku Sofie, která se skládá z více elementů, které umožní libovolné uspořádání nábytku. Kdykoli můžete dokoupit další kusy podle potřeb a věku vašeho dítěte.

Kvalitní materiál a bezpečnost pro vaše dítě

Nábytek z kolekce Sofie je vyroben ze speciálně upravené lakované desky MDF, rám je z borového dřeva a nohy jsou z bukového dřeva. Veškerý materiál na výrobu nábytku splňuje nejpřísnější evropské hygienické i bezpečnostní normy. Důraz je kladen na produkty nejvyšší kvality, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí.

Kolekce dětského nábytku

Pro zvýšení komfortu užívání jsou dvířka a zásuvky z kolekce Sofie vybaveny silent systémem, který zajišťuje tichý dojezd, čímž se umožňuje používání nábytku i během spánku dítěte.

Údržba a montáž

Údržba nábytku z kolekce Sofie je velmi jednoduchá. Nábytek lze čistit běžnými prostředky dostupnými na trhu. Stačí postupovat dle návodu použití a používat měkkou bavlněnou utěrku. Nikdy nepoužívejte ostré hadříky, abyste nenaškrábali lakovanou desku. U demontovatelných spojů je potřeba občasného dotažení, aby spo