Oranžový bavlněný polštář Södahl Oliver – dokonalý přídavek pro váš interiér!


Přírodní bavlna a pravá péřová výplň

Pociťte sílu přírodní bavlny ve spojení s pravou péřovou výplní. Značka Södahl si dává záležet na tom nejkvalitnějším zpracování, které je zároveň absolutně šetrné k přírodě. Tkaniny jsou použity bez pomoci jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými vlákny, která jsou zároveň obnovitelnými zdroji.

Trendový elegantní design v severském duchu

Dala svým polštářům do vínku i trendový elegantní design v severském duchu. Stylový polštář Södahl Oliver má rozměry 50 x 50 cm a jeho bohatá oranžová barva dodá vašemu interiéru novou dimenzi.

Södahl Oliver

Šetrné zacházení s péřím

Výplňové peří pochází výhradně z ověřených farem, kde nedochází k týrání zvířat, a to pouze šetrnou recyklací již nepotřebného peří. Výplň má přirozeně hřejivé účinky, které vám přijdou vhod především o zimních večerech.

Nezávadnost použitého materiálu

Tento půvabný kousek od značky Södahl je vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje naprostou nezávadnost použitého materiálu. Kromě toho si můžete být jisti tím, že použitý materiál je šetrný k přírodě a jeho výroba nepřispívá k ničení životního prostředí.

Pokud hledáte dokonalý přídavek pro váš interiér, polštář Södahl Oliver je tím pravým. Kombinuje šetrnost k přírodě, kvalitní zpracování a moderní design v severském duchu. Přesvědčte se sami o jeho kouzlu a objednejte si ho dnes na esrom.cz.