Obývací stěna Hanah Home – kombinace Rose ořechu a bílé barvy

Televizní stolky jsou hlavní ozdobou obývacího pokoje či jiné společenské místnosti. A jelikož dostatečný úložný prostor je vždy důležitý, televizní stolek disponuje také uzavřeným úložným prostorem chráněným 2 výklopnými dvířky.

Jako další úložný prostor můžete využít velkou knihovnu s 3 otevřenými policemi a 3 uzavřenými policemi. Vyrobeno z 18 mm melaminové desky.

Design a barva

Tento nádherný kus nábytku spojuje Rose ořech a bílou barvu do úchvatného designu, který dodá vašemu interiéru nadčasový vzhled. Dokonale se hodí k moderním i klasickým interiérům a lze ho snadno kombinovat s dalším nábytkem.

Prostorové využití

Tento kousek nábytku je ideální pro využití v obývacím pokoji nebo jiné společenské místnosti. Díky své velikosti nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby.

Televizní stůl s uzavřeným úložným prostorem vám umožní skrýt věci, které nechcete zobrazovat, a díky dvířkům budou v bezpečí. Tři otevřené police na velké knihovně vám umožní uspořádat své knihy, dekorativní předměty nebo umělecká díla. Tři uzavřené police v knihovně vám umožní skrýt věci, které chcete udržet mimo dosah očí.

Výroba

Vyrobeno z kvalitní 18 mm melaminové desky, tento kousek nábytku je postaven na trvanlivost a pevnost. Byl navrhnut tak, aby odolal každodennímu používání a aby se snadno udržoval v čistotě.

Chcete si tento nádherný kus nábytku pořídit? Navštivte stránky Interierio a objednejte si ho ještě dnes.

Hanah Home obývací stěna

Tento kus nábytku není jen funkční, ale i krásný. Pokud hledáte nábytek, který se bude hodit do vašeho moderního nebo klasického interiéru, Hanah Home vám může nabídnout to nejlepší.

Neztrácejte čas hledáním jinde, tento kousek nábytku zcela určitě splní vaše požadavky na styl, design a funkčnost. Navštivte stránky Interierio a získejte vysoce kvalitní obývací stěnu za skvělou cenu.