Obdélníková vana Kaldewei Vaio 170×80 cm – recenze smaltované oceli pro pravou i levou stranu 234034010001


Recenze obdélníkové vany Kaldewei Vaio 170×80 cm

Pokud hledáte kvalitní a stylovou vanu pro vaši koupelnu, zkuste se podívat na obdélníkovou vanu od společnosti Kaldewei Vaio. Nabízí se v rozličných velikostech, některé jsou vhodné i pro sprchování. Nyní si ale podrobněji představíme variantu 170×80 cm v levé i pravé orientaci s povrchovou úpravou Kaldewei Celoplošný Antislip.

Smaltovaná ocel pro vaši koupelnu

Archi první pohled vás určitě zaujme krásná bílá barva smaltované oceli, ze které je tato vana vyrobena. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který vyniká svou odolností a snadným udržováním. Samozřejmě, že pečlivě musíte dávat pozor na ostré předměty, které by mohly vanu poškrábat.

Smalt zajišťuje vysokou odolnost vůči vodě a chemikáliím, díky čemuž v koupelně krásně dlouho vydrží. Navíc, pokud se na vaně vytvoří drobná poškození, není to velký problém. Stačí použít speciální smaltový lak a vana bude nejenom opticky jako nová.

Bezpečný vstup do vany

Tím, co dělá obdélníkovou vanu Kaldewei Vaio fakticky jedinečnou, je povrchová úprava Kaldewei Celoplošný Antislip. Jedná se o speciální povlak, který zabezpečuje bezpečný vstup do vany. V praxi to znamená, že se nebudete muset bát, že byste po vstupu do vany uklouzli a spadli.

Tato speciální úprava je velmi odolná a zároveň i snadno se o ní pečuje. Pokud si tedy zakoupíte tuto vanu, můžete si být jisti, že jste si pořídili kvalitní a bezpečnou výbavu do vaší koupelny.

Vana je dodávána bez madla a dalších doplňků

Je nutné podotknout, že vana je dodávána bez doplňků jako jsou madla, nožičky či podhlavníky. Tuto součástku si musíte pořídit zvlášť, nicméně s výběrem nadstandartní výbavy Kaldewei problém rozhodně nemá. Madla zajišťují bezpečné mnohem snazší vstup a opuštění vany, zatímco podhlavník vám umožní si v koupelně příjemně odpočinout.

Zakoupili jsme obdélníkovou vanu Kaldewei Vaio 170×80 cm a byli jsme maximálně spokojeni

Mnoho zákazníků se již rozhodlo pro tuto vanu a nelitují. Sama jsem si vanu zakoupila a nemohu si ji vynachválit. Je kvalitně zpracovaná, odolná a její antislipový povrch je opravdu bezkonkurenční. Navíc se mi velmi líbí její jednoduchý, moderní design. Pokud tedy máte zájem o kvalitní vanu, rozhodně doporučuji tuto variantu od Kaldewei.

Jak již bylo zmíněno, tuto vanu si můžete zakoupit v několika rozměrech a v otočení pro levou i pravou stranu. Pokud se tedy rozhodnete pro tento model, můžete si být jisti, že jste si pořídili kvalitní vanu, která vydrží po mnoho let.

Odkaz na produkt si můžete prohlédnout zde: Obdélníková vana Kaldewei Vaio

Naše hodnocení: 5/5

obdélníková vana Kaldewei Vaio 170x80 cm

obdélníková vana Kaldewei Vaio 170x80 cm

obdélníková vana Kaldewei Vaio 170x80 cm

Text byl vytvořen pro účely ukázky.