Modro-bílý koberec Asiatic Carpets Halsey velikosti 200 x 290 cm


je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní koberec v nádherných barvách. Tento oboustranný koberec je utkán z recyklovaných PET přízí, přesto vypadá jako klasický koberec z vlny.

Udržitelná volba

Tento udržitelný materiál byl zvolen zejména díky jeho snadné péči, dlouhé životnosti a odolnosti proti UV záření. Koberec vám tedy bude sloužit nejen doma před pohovkou, ale i venku na zahradě. Díky tomu, že byl vyroben z recyklovaných PET flašek, pomáháte snižovat množství odpadu na planetě.

Ruční výroba

Koberec Asiatic Carpets Halsey je vyráběn ručně, což z něj činí opravdový unikát. Každý koberec má svůj vlastní design a nápad, tudíž se nebudete muset bát toho, že byste měli stejný koberec jako soused. Díky ruční výrobě je také kladen velký důraz na kvalitu a preciznost výroby.

Skvělý doplněk do vašeho domova i na zahradu

Modro-bílý koberec Asiatic Carpets Halsey vám nabízí nejen skvělou kvalitu, ale i moderní vzhled. Působí velice elegantně, a proto se hodí jak do klasických interiérů, tak do moderních bytů a domů. Jeho krása se projeví v celé své velikosti na velké ploše, díky které nedochází k deformacím a vypadá naprosto dokonale. Navíc díky své odolnosti proti UV záření můžete mít klid, že i když koberec použijete venku na zahradě, zůstane krásně modrý a bílý.

Modro-bílý koberec Asiatic Carpets Halsey

Pokud hledáte skvělou volbu pro dlažbu svého domova nebo zahrady, modro-bílý koberec Asiatic Carpets Halsey velikosti 200 x 290 cm je tou správnou volbou. Jeho moderní design a trvanlivost vám zajistí krásnou dlažbu na mnoho let.

Chcete se dozvědět více o tomto produktu? Navštivte naši stránku na www.esrom.cz a získejte více informací.