Moderní zelené křeslo LALANDE – pohodlný kousek do každého bytu

Jaké by to bylo, kdyby existovalo křeslo, které by nejen dobře vypadalo, ale bylo i pohodlné a praktické? Tento sen se může stát skutečností s moderním zeleným křeslem LALANDE.

Křeslo pro všechny příležitosti

Toto moderní křeslo v zelené barvě s rozměry 86 x 96 x 84 cm se hodí do každého bytu. Jeho výška sedu je 36 cm a tak vám umožní příjemné posezení při čtení knihy nebo sledování oblíbeného filmu. Kromě toho, že je pohodlné, vypadá toto křeslo opravdu skvěle. Jeho barva dodá vašemu bytu nádech moderního designu.

Použité materiály

Toto křeslo je vyrobeno z přírodního kompozitního materiálu, který mimochodem vypadá a chová se jako skutečná kůže. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje čistý. Dokonce i když se na něj bude něco rozlévat, nevytváří se skvrny. Základ je vyroben z nerezové oceli, což zajišťuje stabilitu a pevnost celé konstrukce.

Dodání křesla

V případě tohoto křesla bude dodání v demontu, což znamená, že vám bude doručeno rozebrané. To je velmi praktické, protože ho budete moci snadno převézt tam, kde ho budete chtít mít. Navíc jeho montáž je velmi snadná a trvá pouze několik minut.

Nabízíme vám moderní zelené křeslo LALANDE za skvělou cenu. Za křeslem garantujeme kvalitu a spokojenost našich zákazníků. Pokud tedy hledáte pohodlné, praktické a moderní křeslo pro váš byt, LALANDE je ta nejlepší volba.

Moderní zelené křeslo LALANDE - pohodlný kousek do každého bytu