MODERNHOME Odkládací stolek CHAD v hnědé a černé barvě


ModernHome Odkládací stolek CHAD v hnědé a černé barvě

Elegantní a funkční stolek pro váš interiér

ModernHome Odkládací stolek CHAD je velice elegantní a funkční. Nadchne především milovníky stylu loft, ale díky jednoduchému designu bude vypadat skvěle ve všech interiérech. Zatímco rám je vyrobený z odolného kovu, deska i police jsou z MDF materiálu.

Specifikace produktu

Využijte skvělou možnost nakoupit si skvěle funkční odkládací stolek CHAD. Tento produkt disponuje širokou škálou výhod a specifikací, které vám jistě přijdou vhod a pomohou s uspořádáním vašeho interiéru.

Stabilní konstrukce: Stůl se pyšní krásnou a pevnou konstrukcí, díky které zůstane bez ohýbání i naprosté přetížení, a navíc stůl snese i delší nepřítomnost majitele.

Rám z práškově lakovaného kovu: Rám stolu je vyroben z velmi kvalitního kovu, který je navíc potažen práškovým lakem, aby odolal působení koroze i poškození zaviněnému vonou, nebo pryskyřicí.

Deska i police z MDF: Nejen rám, ale i deska a police stolu jsou velmi kvalitní a odolné, navíc s netradiční elegancí. Deska a police jsou vyrobena z MDF materiálu, takže budou navíc omyvatelná a nezničitelná.

Rozměry produktu

Stůl je vkusného rozměru a velice funkční. Jeho rozměry jsou 44 × 55 × 55 cm. Jeho výška činí 44 cm, šířka 55 cm a hloubka 55 cm.

Nenechte si ujít tento skutečně kvalitní nábytek. Oblíbený ModernHome Odkládací stolek CHAD si můžete zakoupit za skvělou bezkonkurenční cenu. Zakoupit jej můžete z webu našeho eshopu Sidonia.cz.