MID.YOU Komoda dub / rozměry 81/83/41 cm


– KOMODA, barvy dubu, 81/83/41 cm – ONLINE ONLY

Komoda MID.YOU dub je skvělým doplňkem do každého interiéru. Díky svému modernímu designu a kvalitnímu zpracování je ideální volbou pro každého zákazníka. Rozměry komody jsou 81/83/41 cm, což z ní dělá dostatečně prostorný nábytek pro ukládání věcí.

Popis produktu

Komoda je vyrobena z kvalitního dubu, což zaručuje vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost. Dveře i zásuvky jsou vybaveny kvalitními kovovými úchyty, které zajišťují pohodlné otevírání a zavírání.

Komoda MID.YOU má celkem 4 zásuvky a 1 dveře. Tyto zásuvky jsou dostatečně prostorné pro ukládání denních potřeb. Dveře jsou vybaveny policí, které nabízejí dostatek prostoru pro ukládání věcí, jako jsou knihy, dokumenty nebo jiné drobnosti.

Rozměry komody

Komoda MID.YOU má rozměry 81/83/41 cm, což z ní dělá dostatečně prostorný nábytek pro ukládání věcí. Díky tomuto rozměru se komoda hodí do různých typů interiérů. Barva dubu v kombinaci s moderním designem plně splní očekávání každého zákazníka.

Vybavení a design

Komoda MID.YOU dub má moderní design s elegantními liniemi. Je vyrobena s velkou pozorností k detailům, což zaručuje vysokou kvalitu zpracování. Dubové dřevo je odolné proti poškození a dlouhodobému používání. Komoda MID.YOU je vybavena množstvím úložného prostoru, včetně čtyř zásuvek s dostatečnou hloubkou a jedním větším úložným prostorem za dvěma dveřmi, který je vybaven vnitřním policím.

MID.YOU Komoda dub

Komoda MID.YOU dub je samozřejmě k dostání pouze v našem online obchodě. Pokud si tento produkt zakoupíte, můžete si být jisti, že získáte kvalitní a funkční nábytek za přijatelnou cenu. Pokud hledáte moderní a praktickou komodu pro váš interiér, neváhejte a zakupte si tento produkt hned nyní na naší webové stránce www.nabytekhned.cz.