Magnum Gel – Moonia: Středně tvrdá/extra tvrdá pěnová oboustranná matrace v rozměru 80×200 cm


Komfortní matrace pro zdravý spánek

Magnum Gel Moonia je matrace, která nabízí maximální pohodlí a pevnou podporu pro páteř. Její středně tvrdá/extra tvrdá konstrukce a oboustranná technologie umožňuje výběr tuhosti matrace v závislosti na vašich potřebách.

12 podpěrných zón této gelové matrace zajišťuje dokonalé rozložení hmotnosti a nevytváří žádné tlakové body. Tento model je doporučen pro všechny typy osob, které hledají prodyšnou a pohodlnou matraci s dvojí tuhostí.

Viscoelastický gel a pěna SuperSoft pro maximální pohodlí

Složení této matrace zahrnuje 6 cm silný vícevrstvý systém složený z viscoelastického gelu, pěny SuperSoft a vláken Biotherm. Tyto materiály spolu se speciálním jádrem HR zajišťují vhodnou polohu pro spánek bez otlaků.

Oboustranná technologie Duo-System® pro výběr tuhosti

Duo-System® umožňuje zvolit si potřebnou tuhost matrace. Na jedné straně je střední tuhost a na straně druhé vysoká tuhost. Systém PressureCare zajišťuje dokonalé rozložení hmotnosti.

Hygienický a bezpečnostní design

Magnum Gel Moonia je matrace s vysokou úrovní hygieny a bezpečnosti. Matrace má antibakteriální, antialergický, antistatický a elektro-biologický potah s zesíleným obvodem a speciálním bezpečnostním šitím pro lepší kompaktnost.

Certifikace a technické specifikace

Matrace je oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM. Tloušťka matrace je +/- 30 cm a je vybavena systémem AirSense pro zajištění optimálního průchodu vzduchu. Matrace se dodává ve vakuu a po obdržení je nutné ji nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu.

Pro úplný popis matrace a kvalitní vysnění si můžete zakoupit tento produkt na internetových stránkách nabytekprozivot.cz.