Luxusní koberec Universal Napoli ve velikosti 60 x 120 cm – dokonalý doplněk každého interiéru!


Luxusní koberec Universal Napoli – perfektní doplněk každého interiéru

Vysoká funkčnost a moderní vzhled

Luxusní koberec Universal Napoli ve velikosti 60 x 120 cm je dokonalým doplňkem každého moderního interiéru. Jeho charakteristickým znakem je nejenom okouzlující spojení moderního vzhledu s vysokou funkčností, ale také precizní zpracování, díky kterému bude působit velmi efektně a kvalitně.

Polypropylenové vlákno, ze kterého je koberec vyroben, je velmi odolné proti poškození a vlhkosti a zajistí tak, že bude ve vašem interiéru vypadat pořád jako nový.
Koberec Universal Napoli je snadno udržovatelný, ať už jde o běžné zametání nebo čištění vodou.

Pohodlí pro vaše bosé nohy

K obrazu dokonalosti přidává tento luxusní koberec od značky Universal i zvýšenou míru pohodlí pro vaše bosé nohy. Při chůzi po něm si budete připadat jako byste chodili na obláčcích. Koberec je vhodný do obývacího pokoje, ložnice, či jídelny.

Univerzálnost velikosti tohoto koberce z názvem Napoli je další z velkých jeho výhod. Díky tomu, že koberec má rozměr 60 x 120 cm, můžete ho snadno umístit třeba u gauče, postele či ke stolu.

Stylová dekorace

Koberec Universal Napoli vám poskytne nejen komfortní pocit pod nohama, ale také komfort pro vaše oči. Jeho moderní vzhled je perfektní pro každý moderní interiér. Koberec je navrhován v trendových barvách, které se snadno přizpůsobí jakémukoliv zařízení vašeho bytu.

To vše jsou důvody, proč by koberec Universal Napoli měl být součástí vašeho domova.
Nakupovat jej můžete na stránkách Interierio.cz, kde si můžete vybrat z mnoha barev, designů a velikostí dostupných na skladě.

Koberec Universal Napoli
Koberec Universal Napoli
Koberec Universal Napoli