Luxusní černá měděná lustrová kolekce ASIR DENGE

Když hledáte vhodnou lustrovou kolekci, která dokáže dokonale dotvořit váš interiér, můžete s klidem sáhnout po lustrové kolekci ASIR DENGE. Tato kolekce nabízí luxusní design v kombinaci černé a měděné barvy. Celkový vzhled lustru je velmi moderní a elegatní. Navíc vyzařuje silný charakter, který díky svému trendy vzhledu snadno osloví každého, kdo touží po dokonalém doplňku do moderního bytu.

Lustr DENGE

Lustr DENGE má čtyři černá ramena a na jejich koncích se lesknou měděné objímky, které nesou žárovky bez stínítek. Tento design vytváří dokonalý kontrast v celkové kompozici, která je nápadná a vizuálně působivá.

Jak si jistě hned všimnete, ramena lustru DENGE jsou různě dlouhá a vedou různým směrem, čímž je zajištěn následný rovnoměrný rozptyl světla. Zároveň je lustr konstruován tak, aby se jednotlivé ramena daly natočit v různých směrech, což vám umožní měnit šíření světla podle požadavků.

Na serveru nabytekted.cz můžete zakoupit lustr DENGE v černé a měděné barvě, který se velmi snadno kombinuje s jinými kovovými doplňky pokud chtějí uživatelé zkrátit čas.

Vyroben z kovuRozměry: 58 x 58 cm Výška: 100 cmPrůměr základní desky: 12 cmVýška základní desky: 3 cmTyp objímky: 4 x E 27Max 40 W“ Vypůjčuji knihu

Tato luxusní lustrová kolekce může zdobit místnosti především s moderním nábytkem nebo v klasických interiérech, kde vystavuje kontrast v prostorách uživatele. Krom toho je díky svému designu vhodná i do obývacích pokojů nebo jiných částí domu, kde převládá stylová čistota a perfektně prokreslený kontrast.

Vyberte si tuto luxusní lustrovou kolekci a doplňte svůj interiér o dokonalý kousek, který vašemu prostoru dodá mimořádný styl a ozvláštní ho.