KARE Design – Luxusní porcelánová váza Akira 35cm


Porcelánová váza pro zútulnění interiéru

KARE DESIGN Porcelánová váza Akira 35cm: Líbí se vám dekorace v jemném a romanticky laděném boho stylu? Porcelánová váza Akira je krásným kouskem, který dodá vašemu interiéru něžný vzhled a punc dokonalosti. Válcovitá váza je vysoká 35 cm a je vyrobena z glazovaného porcelánu. Její povrch zdobí pravidelný vystouplý vzor, který připomíná včelí plástve. Váza je vhodná na aranžování řezaných i sušených květin nebo zelených větviček. Díky ruční výrobě je každý kus originál.

KARE Design Porcelánová váza Akira 35cm

Exkluzivní designový kousek

Panuje přesvědčení, že detaily dělají celkový dojem. A to platí i pro interiér. Pokud hledáte něco originálního, co navodí příjemnou atmosféru a zároveň bude ladit s Vaším nábytkem, KARE Design Porcelánová váza Akira je pro Vás tou pravou volbou. S jejím exkluzivním designem a luxusní kvalitou se stanete majitelem skvostu mezi dekoracemi, který vzbudí závist Vašich návštěv. Váza se dokonale hodí třeba na stůl do obývacího pokoje nebo do postele doplněná o jemné květiny.

KARE Design Porcelánová váza Akira 35cm

Hodnota ruční práce

Nepodceňujte hodnotu ruční práce, která dělá z porcelánové vázy Akira originální kus. Každý kus je totiž ručně vyráběn a každý má svůj vlastní charakter a kouzlo. Váza Akira se stane Pro Vaše návštěvy okamžitou záhadou. Bude si jí všimnou a pobaví se diskutováním o tom, jaká část byla dělána jak. Je to také vynikající dárek pro milovníky designérských kousků.

KARE Design Porcelánová váza Akira 35cm

Online nákup s dodáním až k Vašim dveřím

KARE Design Porcelánová váza Akira 35cm je skvělý nákup, pokud máte chuť na změnu, která Vám zútulní interiér. Objednejte si ji jednoduše online z pohodlí domova a my Vám ji doručíme až pod Vaše dveře. Tak proč nezkusit, co tato váza dokáže ve Vašem interiéru.