Hom’in Botník: Praktické řešení pro efektivní skladování v šedé a bílé barvě v rozměru 133,4/123,2/42,5 cm


Hom’in Botník: Praktické řešení pro efektivní skladování v šedé a bílé barvě

Praktický botník s nádechem rustikálního stylu vytvoří útulnou atmosféru, která na vás dýchne při každém vstupu do bytu.

Botník je doslova velkým pomocníkem díky svým rozměrům cca 133,4 x 123,2 x 42,5 cm (Š x V x H). Úložný prostor je přehledně organizovaný a připraven uschovat nespočet párů bot všech členů domácnosti. Za 3 otočnými dvířky je vnitřní prostor vybaven celkem 7 policemi. V praxi oceníte funkci tichého dovírání dvířek soft-close.

Vyberte si botník Hom’in

V horní části botníku jsou 2 zásuvky pro odložení drobností, jako jsou klíče. Jednoduchý styl a decentní kombinace šedé a bílé barvy se skvěle hodí do každého interiéru. Tento botník splní vaše velká očekávání!

Hom’in Botník je ideálním řešením, pokud se potýkáte s nedostatkem úložného prostoru a hledáte praktickou a elegantní alternativu. Botník vyniká stylovým designem a praxí, jelikož je navržen s ohledem na skladování bot.

Pokud se rozhodnete pro Hom’in Botník, můžete si být jisti, že jde o kvalitní výrobek, který vám dlouho poslouží. Botník je vyroben z kvalitního materiálu a je dostupný v šedé a bílé barvě.

Technické parametry

TYP 2, KP+FR: IM.AURELIO PINE, KRYCÍ DESKA: GRAY K18, Š/V/H: 133,4/124,4/43 CM

Součástí Hom’in Botníku jsou 3 otočné dvířka, která jsou vybavena tichým dovíráním soft-close. Otevřením dvířek se dostanete do vnitřního prostoru, kde najdete celkem 7 polic, které vám umožní uspořádat boty a další drobnosti podle své fantazie.

Botník má rozměry 133,4/123,2/42,5 cm, což z něj dělá poměrně velký kus nábytku, ale jelikož se jedná o designový kus, vynikající v každém interiéru, stojí to určitě za to.

Pokud tedy hledáte praktické řešení pro efektivní skladování bot, Hom’in Botník je ideální volbou. Navíc máte možnost si ho objednat za příznivou cenu na kupsinabytek.cz.