Exkluzivní faro bavlněné povlečení Fashion 006 – 220×200 cm


Originální design podle nejnovějších trendů

Nejnovější kolekce povlečení přináší originální design podle nejnovějších trendů. Nový vzhled vaší ložnice je zaručen s tímto unikátním povlečením, které zaujme každého, kdo do vaší ložnice vkročí. Kromě svého nezaměnitelného vzhledu vyniká také praktičností a kvalitou provedení.

Barvy odolají i po mnoha vypráních

Vysoce kvalitní 100% bavlna, ze které je povlečení vyrobeno, zajistí, že se nebudete muset trápit s podrážděnou pokožkou. Materiál je zároveň také odolný vůči praní, takže barvy přetrvají i po mnoha vypráních. Navíc se povlečení snadno udržuje a díky zapínání na zip je snadné ho nasadit i sundat z peřiny.

Faro bavlněné povlečení Fashion 006

Vysoká kvalita provedení

Povlečení má velikost 220×200 cm, což je dostatečně velké pro kingsize postel. Navíc jsou součástí i dvě polštářové příušnice o velikosti 70×80 cm, které dokonale ladí s celkovým vzhledem povlečení. Díky certifikátu OEKO-TEX, který zaručuje, že jsou produkty vyrobeny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů, se můžete těšit na klidný a bezproblémový spánek.

Specifikace produktu

  • Materiál: 100% bavlna
  • Prát: 40℃
  • Žehlit při maximální teplotě 200℃
  • Sušit při nízkých otáčkách
  • Velikost: 220×200 cm + 2x70x80 cm

Pokud jste zamilovaní do originálního designu a hledáte kvalitní a odolné bavlněné povlečení, nemusíte již hledat dál. K dispozici je také řada dalších produktů ze série Fashion, které dokonale doplní celkový vzhled vaší ložnice.