Elegantní tmavě šedé jídelní židle Windsor & Co Sofas Antheia pro dokonalý interiér


Elegantní tmavě šedé jídelní židle Windsor & Co Sofas Antheia pro dokonalý interiér

Krásný design je při výběru jídelní židle důležitým prvkem. Na čem ale opravdu záleží je odolnost a výběr materiálů. Proto má tato židle nohy z masivního borovicového dřeva a čalounění z odolných vláken, která se ani po letech neošoupou a neztratí svůj půvab.

Nožky z borovicového dřeva

Nohy židle jsou z masivního borovicového dřeva, což jim dává pevnost a stabilitu. Tyto nohy jsou navíc krásně tvarované a prošly náročným procesem, aby byly perfektně hladké a úhledné.

Odolná vlákna čalounění

Židle Windsor & Co Sofas Antheia je potažena vlákny, která jsou vysoce odolná vůči oděru. Tyto vlákna se ani po letech nepromoknou a udrží svou krásnou barvu. Toto čalounění je navíc snadno udržovatelné, stačí jen jednoduše setřít hadrem a je zase jako nové.

Maximální pohodlí

Tvarově stálá polyuretanová pěna, ze které je vyrobeno polstrování, vám zajistí maximální pohodlí při sezení na židli. Tvar pěny se postupně přizpůsobuje vaší váze a tělesnému tvaru, takže již po krátké době si na této židli budete připadat jako na molitanovém obláčku.

Značka Windsor & Co Sofas

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností.

Vysoce kvalitní materiály

Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.

Pokud hledáte elegantní a odolnou jídelní židli, která bude dokonalým prvkem vašeho interiéru, budete s židlí Windsor & Co Sofas Antheia rozhodně spokojeni. Zvolte kvalitu, originalitu a pohodlí – zvolte Windsor & Co Sofas.

Solite logo

Pro více informací a možnost zakoupení této židle navštivte stránky eshopu esrom.cz.