Elegance do každého interiéru s rohovou sedačkou CERDAGNE v fialové látce MO62

Sedačka CERDAGNE je skvělým doplňkem do každého interiéru. Její univerzální roh lze smontovat na levý nebo pravý, takže si ji můžete přizpůsobit podle vašich potřeb. Jeho součástí jsou také tři větší a dva menší polštáře a úložný prostor.

Sedačka je celočalouněná, vhodná do různých prostor. Prošívaný sedák přidává navíc na pocitu komfortu. Rozkladací mechanismus je typu DL, takže se velmi snadno rozloží.

Potahová látka je z monolithu 62, tedy luxusní fialové látky, která působí velmi elegantně a přitom je odolná. Sedačka se dodává v demontu, takže si ji můžete snadno přenést a složit na místě podle vašich představ.

Rozměry a materiál

Rozměry sedačky jsou 294 x 85 x 184 cm. Ložná plocha má rozměr 220 x 130 cm a výška sedu je 42 cm. Materiálem použitým na rohové sedačce CERDAGNE je vlnitá pružina, pěna T30. Nohy jsou chromované a dodávají celkovému vzhledu elegantní dotek.

Rohová sedačka CERDAGNE v fialové látce MO62

Obrázek 1: Náhled na rohovou sedačku CERDAGNE v luxusní fialové látce MO62

Sedačka CERDAGNE vám nabídne pohodlí a prostředí, které budete moci měnit podle svých potřeb. Při koupi rohové sedačky CERDAGNE na adrese https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/rohova-sedacka-cerdagne-fialova-latka-mo62 se navíc neztratíte v rozhraní různých stylů a barevných kombinací. Prodejce vám pomůže s různými otázkami a poradí vám, jak se rohovou sedačkou CERDAGNE co nejlépe spojit s vaším interiérem.

Rozložená rohová sedačka CERDAGNE v fialové látce MO62

Obrázek 2: Náhled na rozloženou rohovou sedačku CERDAGNE v luxusní fialové látce MO62

Závěr

Rohová sedačka CERDAGNE v luxusní fialové látce MO62 nabízí elegance a pohodlí do každého interiéru. Díky svým rozměrům a rozkládacímu mechanismu se dokáže přizpůsobit vašim potřebám a umožní vám si ji přizpůsobit podle vašeho vkusu. Nenápadně zahřeje atmosféru v každé místnosti, ve které se nachází.