Černý zahradní nábytek Garden Pleasure Mangan – luxusní set pro vaši zahradu


Černý zahradní nábytek Garden Pleasure Mangan – Luxusní set pro vaši zahradu

Na malém balkonu si můžete vychutnat velkolepou siestu pod letním sluncem. Set pro dva je ideálním základem pro společné hodování i pracovním nebo relaxačním koutem.

Černý zahradní nábytek Garden Pleasure Mangan je ideální pro ty, kteří chtějí vytvořit luxusní atmosféru na své zahradě. Díky svému modernímu designu a kvalitě materiálů, se tento set stává králem mezi zahradním nábytkem.

Kvalitní materiály

Tento set zahradního nábytku je vyroben z kvalitního materiálu – železa. Díky této volbě materiálu, je set velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám, a tak se nemusíte bát, že by se rychle opotřeboval nebo zrezivěl.

Rozměry židle a stolku

Židle mají rozměry:

  • Délka: 39 cm
  • Šířka: 40 cm
  • Výška: 92 cm
  • Nosnost: 100 kg

Stolek má rozměry:

  • Průměr: 70 cm
  • Výška: 73 cm

Set pro dva

Tento set pro dva je skvělým základem pro společné hodování na zahradě. S jeho pomocí si můžete užít krásné letní dny a večery s vašimi blízkými.

Nábytek pro každého

Díky svému modernímu designu, je tento set ideální pro každého. Nezáleží na tom, jakou máte zahradu či balkon a jakou máte barvu fasády či plotu. Černá barva se hodí téměř ke všemu a tak tento set zahradního nábytku bude vypadat skvěle téměř kdekoliv.

Bonusový tip

Přemýšlíte, jak si ještě vylepšit svůj zahradní prostor? Máme pro vás skvělý tip! Na stránkách www.bestnabytek.cz si můžete zakoupit tento černý zahradní nábytek Garden Pleasure Mangan a okamžitě získat luxusní set pro vaši zahradu.

černý zahradní nábytek Garden Pleasure Mangan