Černo-bílý etnický koberec Hanse Home Gloria, rozměr 120 x 170 cm


Černo-bílý etnický koberec Hanse Home Gloria

Základní informace

120 x 170 cm

Jestliže hledáte dekoraci, která by dokázala obohatit váš interiér o něco víc, než jen obyčejné kusy nábytku, můžete s klidem sáhnout po černo-bílém etnickém koberci Hanse Home Gloria. Ten se hodí jak pro moderní, minimalisticky laděné interiéry, tak pro ty, které mají zase prst na trendech a vkusech z jiných světových končin.

Design pro věhlas v interiéru

Sametová hloubka

Koberce byly už v historii navštěvujícím symbolem prosperující rodiny a šeření bohatství. Koberec Hanse Home Gloria je pravdou vyrobený z kvalitního a měkkého velurum, který reprezentuje mimoděk tento věhlas. Kojí se vám však o tom, neztrácí nic na funkcionalitě a bezpečnosti.

Potlačení zvuku

Stydíte se, když slyší vaše sousedy provozovat doma hlasité akce? S černo-bílým etnickým kobercem od Hanse Home Gloria to však bude minulost. Má totiž vysoce kvalitní izolační vlastnosti a dokáže tak potlačit zvuk přicházející z prostor za stěnou.

Moderní etnický styl

Emocionální bohatství koberce Hanse Home Gloria v kombinaci s moderním etnickým prvkem dává dohromady neobyčejně působivý kus, který se hodí prakticky do každého interiéru. Může se pyšnit neokoukaným vzhledem, což si rychle oblíbí každý návštěvník, který do vašeho obývacího pokoje zavítá.

Bezpochyby praktický kousek

Nízký stupeň opotřebení

Koberec Hanse Home Gloria disponuje nízkým stupněm opotřebení, což znamená, že bude mnoho let vypadat jako nový. Dokonce ani v oblastech s velkou návštěvností, jako je například předsíň, neztratí nic ze své atraktivity.

Jednoduchá údržba

Kromě toho, že koberec vypadá nápadně, je také jednoduchý na údržbu. Stačí pravidelně uklízet a každých několik týdnů ho vysát klasickým vysavačem.

Odkaz pro nákup

Zde si můžete prohlédnout a zakoupit kousek do vašeho interiéru.

Závěr

Pokud tedy hledáte nějakou věc, která by dokázala zvýraznit vaši domovskou pohodu, která by bývala nápaditým a praktickým kouskem, přistupte k hranicím s Hanse Home Gloria. Je to klenot, který v sobě ukrývá veškeré vlastnosti, které jsou důležité pro funkční a vkusné vymodelování vašeho bydlení.