Bílá keramická váza Kave Home Amenna L – Elegantní doplněk pro moderní interiér


Originální design

Keramická váza Kave Home Armenna se díky svému originálnímu designu stane zajímavou ozdobou interiéru. Váza má podobu protáhlého lidského obličeje, je na ní vytvarován nos a najdete na ní i obě uši. Černou barvou má dokreslené oko s řasami, které je zavřené.

Dostupnost v menší i větší velikosti

Váza Armenna je dostupná také v menší velikosti – společně budou vypadat skvěle. Keramický materiál má velmi elegantní a luxusní vzhled, což v kombinaci s netradičním designem vytváří jedinečný produkt, který zaujme každého.

Zakoupit na Esrom.cz

Pokud vás tato váza zaujala a rádi byste si ji zakoupili, můžete ji objednat na Esrom.cz.

Vlastnosti produktu

Bílá keramická váza Kave Home Amenna L má rozměry 12,5 x 17 x 27,5 cm, je vyrobena z kvalitní keramiky a její hmotnost je 2,24 kg. Doporučená tržní cena je 1 499 Kč.

Využití v interiéru

Tato váza se skvěle hodí jako doplněk do moderního interiéru. Je to unikátní kus, který se dá umístit na polici, stůl nebo komodu. Lze ji kombinovat s různými dalšími dekoracemi nebo květinami, díky čemuž vznikne krásná a originální dekorace.

Příklad použití v interiéru

Váza Kave Home Armenna v interiéru

Níže uvedený obrázek ukazuje, jak elegantně může tento produkt vypadat v interiéru. Bílá keramická váza Kave Home Amenna L je kombinovaná s květinami a vystavena na police v moderním bytě.

Na fotografii je vyobrazena váza Armenna L, kterou je možné zakoupit na Esrom.cz.