Babymatex – šedá dětská deka s plyšákem medvídek, rozměr 75 x 100 cm


Heboučká deka pro naše nejmenší

Babymatex – šedá dětská deka s plyšákem medvídek je praktickým doplňkem do každého interiéru. Tuto deku oceníte nejen v domácnosti, ale také při cestách s dětmi.

Velký výběr barev, vždy s plyšákem medvídek

Deka je k dispozici v několika barevných variantách. Vybrat si můžete mezi růžovou, modrou, bílou, šedou, béžovou nebo tmavě modrou. Vždy se k dekám přidává hezký plyšový medvídek s výškou 26 cm.

Vyrobena z mikrovlákna

Deka je vyrobena z mikrovlákna, které je velmi příjemné na dotek. Materiál zajistí snadnou údržbu, deka rychle schne a nežmolkuje. Výška hračky je 26 cm.

Babymatex - šedá dětská deka s plyšákem medvídek

Bezpečné použití pro děti

Deka je velmi jemná a příjemná na dotek. Můžete ji použít jako podložku pro miminko na zemi, přikrýt s ní dětskou postýlku nebo ji využít jako ochranu v kočárku.

Stylový doplněk do každého interiéru

Deka je velmi elegantní a hodí se do každého moderního interiéru. Je vhodná pro chlapce i dívky. Použitím této deky můžete rychle a snadno změnit vzhled dětského pokoje.

Babymatex - šedá dětská deka s plyšákem medvídek

Závěr

Babymatex – šedá dětská deka s plyšákem medvídek o rozměru 75 x 100 cm je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají hezkou a praktickou deku pro své děti. Vyberte si z mnoha barevných variant a ozdobte dětský pokoj těmito krásnými dekami. Objednat si můžete na stránkách Velký Nábytek.