Autronic Hodiny víno: dokonalý doplněk pro milovníky vína (34 cm, model HA1660)


Autronic Hodiny víno: dokonalý doplněk pro milovníky vína

Ozdobte svůj interiér autentickým stylem (34 cm, model HA1660)

Autenticita a styl. Pro milovníky vína neexistuje lepší způsob, jak zdobit své soukromí, než pomocí originální a vkusné dekorace. MDF provedení, potažené hnědou barvou s tmavými medovými odstíny a výrazným dekorem vína, tyto hodiny se stanou oázou pro Vaše interiéry.

Úžasný dekor
Existuje něco lepší, než ozdobit svůj byt s dekorem vína? Tyto hodiny přinášejí dokonalou symbiózu mezi funkčností hodin a uměleckým dekorem ze světa vína. Každá hodina zahrnuje realistický obraz lahve vína s hroznovými košťály a láhví s červenými a bílými víny. Oživte svůj byt prostřednictvím těchto hodin, které dokážou vyjádřit vaši zálibu ve vínu.

Vintage provedení
Pokud toužíte po starověkém stylu ve svých prostorech, bude tato kategorie hodin naprosto dokonalou volbou. Hodiny mají výrazný vintage styl, který dokáže do vašeho pokoje vnést neopakovatelnou atmosféru. S trhlinkami, šmouhami a patinou poskytují tento typ hodin skutečnou autenticitu.

Barevnost dle vašeho vkusu
Pro ty z Vás, kteří touží po kontrastu v interiéru, tyto hodiny jsou vyrobeny v krásné hnědé barvě s promíchanými arsenikovými šmouhami. Vyberte si barvu, která bude perfektně ladit s Vaším interiérem.

Použití baterie
Hodiny jsou napájeny jedinou baterií AA, takže nebudete muset trávit čas hledáním zásuvky, abyste zajistili své hodiny fungují na plný výkon.

Perfektní jako dárek
Tato hodina se hodí jako dokonalý dárek pro milovníky vína nebo pro někoho, kdo má zájem o zařízení a dekorování interiéru. Tyto hodiny přinášejí pocit vkusu a eleganci každému bytu. Navštivte naše další produkty jako jsou nástěnné dekorace, květinové aranžmá nebo květinové korunky.

Jestli hledáte originální dárek k narozeninám, nebo si chcete jen tak doma vytvořit nádhernou atmosféru doplněnou o praktický doplněk, pak jsou autronic hodiny víno tu pro Vás. Navštivte náš obchod na adrese https://www.interierio.cz/produkt/autronic-hodiny-vino-34cm-ha1660 a objednávejte hned teď!